تبلیغات
فروی نیوز
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت با هزینه مناسب جهت ثبت تبلیغات با مدیریت وب تماس بگیرید
  • تبلیغات مشوق اراده ها در خلق پدیده ها
  • تبلیغات شما
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • فروش یک باب منزل مسکونی...
  • جهت ثبت تبلیغات خود در این بخش با مدیریت وب سایت تماس بگیرید
  • تبلیغات شما
  • شماره تماس عکاسی های شهر فرخی
  • معرفی بنا ها و جوشکارها
  • شماره تماس با تعمیر گاه های فرخی
  • شماره تماس با سفید کار های فرخی
  • شماره تماس با پمپ بنزین فرخی
  • توجه این بخش از سایت به زودی هدفمند خواهد شد لطفا برای هدفمندی زودتر به ما یاری رسانید
  • منتظر شما هستیم
مبــلغ به ریــــــــال:

نام و نام خانوادگی:

 • نویسنده : سلیمان جلالی سه شنبه 4 اسفند 1394, 03:38 ق.ظ
  سلام فرهیختگان گرامی فروی نیوز شبتون بخیر
  در بامداد سه شنبه چهارم اسفند 1394 گزارش پنجمین روز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهر فرخی در دوشنبه رو بر صفحات صفر و یک مجازی و سایت مردمی فروی نیوز مینگارم.
  صبح دو شنبه ساعت 8:30 در سطح شهر چرخی زدم ستاد دکتر حسنی در بلوار ولی عصر که مهدی صفار اسکندر در آن فعالیت میکرد چای را آماده کرده بود رفتم به لرد ستادهای دکتر کریمی و خام ازاد نیز در لرد فرخی باز بود دوستان آقای منصور رئیسی و میرزا علی اکبر مانند هر روز اول وقت چای را آماده کرده بودند منصور میگفت دانش آموزان زنگ های تفریح برا یخوردن چای به ستاد می آیند و همچنین تعدادی کارگرها چای ساعت دهی خود رو از ستادها میگیرند .
  ساعت 9 ستاد آقای پور بافرانی و ستاد آقای مهندس موسوی در خیابان امام خمینی (ره) نیز با نیروهای آقای محمد کاظمی(اقبال ) و آقای حمید اسلامی (نسا) باز میشود البته این دو عزیز گله داشتند با اینکه چای از همان ساعت 9 آماده است ولی مشتری خاصی ندارند و همشهریان  استقبال کمتری دارند.
  خلاصه بعد از نماز ظهر و عصر ستاد آقای فردین توسط اقای محمد رئیسی شمس الضحی باز شد و بعد از ساعتی نیز چای آماده شد.

  بعد از نماز ظهر و عصر آقای مهندس افلاکی در مسجد جامع سخنرانی نمود پیش از سخنرانی مهندس افلاکی آقای رحمانی همشهری وی دقایقی از وقت رو به معرفی نامزد خود پرداخت و چون جمعیت کمی در ظهر نصبت به شب در مسجد حاضر میشوند مهندس افلاکی بیان کرد در فرصتی دیگر که احتمالا چهارشنبه شب بعد از مغرب نیز مجدد سخنرانی خواهد نمود.


  ادامه گزارش را در ادامه مطلب بخوانید...


  ساعت 17 سرکار خانم آزاد به مسجد جامع فرخی آمد و بعد از کتابخوانی آسید مجتبی حدود 30 دقیقه سخنرانی داشت و گله های فراوانی از دیگر نامزدها نیز بیان کرد و برای پایان دادن به شایعه ها بیان کرد در هیچ شرایطی حتی مصلحی حتی اگر یک رای هم داشته باشد از نامزدی انتخابات مجلس دهم کنار نخواهد کشید و به صورت مستقل در صحنه میماند.
   به نظر شخصیم این سخنرانی با این صراحت تعداد رایی قابل توجی از بانوان رو به خود جلب کرد و به صراحت تعداد بانوان از وی حمایت میکردند.
  بعد ازسخنرانی خانم آزاد از جمع هواداران جدا شد وبه شهر جندق رفت ولی مجلس روضه حضرت زهرا(س) نیز ادامه داشت و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شیخ آزاد (ابوی خان آزاد ) منبر رفت و مجلس خوب و قابل پسند همشهریان برگزار شد.

  غروب روز دوشنبه آقای دکتر حسنی نیز دقایقی در فرخی و ستاد انتخاباتیش توقف داشت ولی برنامه تبلیغاتی نیز نداشت.
  آقای پور بافرانی هم در فرخی بود ولی برنامه خاصتی نداشت.
  بعد از نماز مغرب و عشاء قرار بود آقای دکتر کریمی قرار بود سخنرانی کند که به علت تاخیری که داشتند مراسم روضه خوانی ابتدا انجام شد و حجت الاسلام والمسلمین شیخی امام جمعه معزز منبر رفت.

  بعد از منبر آقای دکتر رئیسی مجری اعلان برنامه  نمود سپس حاج سید علی اکبر علوی دقایقی به معرفی آقای دکتر کریمی پرداخت و حمایت خود و حاج شیخ احمد آقا رئیسی رو از دکتر کریمی اعلام نمود سپس آقای دکتر کریمی در جایگاه قرار گرفت و حدود 30 دقیقه سخنرانی نمود.
  طبق شب های گذشته بعد از سخنرانی برنامه پرسش و پاسخ حدود یک ساعت وقت مردم مومن را در مسجد جامع گرفت.
  سوالات متعدد و گاها تکراری که سوالات گله دکتر کریمی رو نیز در آورد و به مسئولین برگزاری گفت بیان برخی سوالات که به شخص یا مسئولین نظام جسارت و بی حرمتی میشود جایز نیست و باید سوالات بازخوانی شود و سوالاتی مفیدباشد و به درد مردم بخورد پرسیده شود .
  سوالات هر شب نیز داد حاضران را در می آورد.
  همشهریان پیشنهادهای داشتند .
  یکی از پیشنهاد ها این بود که نامزدها طبق برنامه ریزی به مسجد جامع فرخی می آیند و برای هر لحظه وقت خود برنامه ریزی کرده اند و احتمالا باید با برنامه زمان بنده به شهری دیگر برای سخنرانی های خود بروند و وقت کافی برای پرسش و پاسخ ندارند لذا طرح این انبوه سوالات واقعا کسل کننده و وقت گیر است.
  دوم اگر نامزدی فرصت کرد و مایل بود پرسش و پاسخ باشد سوالات گاها احمقانه ، بچه گانه  ، تکراری و با هدف تخریب طرح میشوند و پیشنهادمیشود اگر سوالاتی به نامزد یا مسئولین نظام توهین میشود را مجری سعی کند کنار بگذارد و سوالاتی که بیشتر به معرفی نامزد و برای برنامه ها و پیشرفت شهر مفید است پرسیده شود.
   شب گذشته که تعداد زیادی از افراد شهر ها و روستاهای  دیگر همراه آقای دکتر کریمی به مسجد آمده بودند از برنامه پرسش و پاسخ گله مند بودند و خواستار بازنگری در این امر شدند.
  امیدواریم امام جمعه معزز و مجری توانمندتوجه داشته باشند که ضرر
  این برنامه بیش از سود آن است و باید مدیریت جدی نمایند.

  به قول یکی همشهریان آقای برنامه پرسش و پاسخ اگر میخواهید بگذارید در وقتی دیگر جدا از سخنرانی نامزد بگذارید و مخصوصا کسانی که مایلند حضور داشته باشند .

  نامزدها به امید معرفی خود و جلب آرا به شهر فرخی و مسجد جامع برای سخنرانی می آیند نه برای تخریب و ریزش آراء
  عزیزان  اگر نامزدی وقت داشت و مایل بود برنامه پرسش و پاسخ بگذارید و این را به قانون من درآوردی خودتون تبدیل نکنید.
   
  ببنید مثلا آقا دکتر حسنی حدود دو دوره نماینده بوده و 4 سال هم سکوت محض خبری داشته لازم است برنامه پرسش و پاسخ به شبهات و عملکرد وی انجام شود البته خارج از این برنامه سخنرانی ولی دیگر نامزدهای که هنوز املایی ننوشته اند میخواهیم غلط املایی بگیریم که چی را ثابت کنیم مگر مسجد جامع محل عبادت مردم محل تریبون تخریب یا صندلی داغ میشود تشکیل داد.
  هنوز اکثر نامزدها به مجلس نرفته اند ولی باید پاسخ دهند چه کارهای عمرانی و شخصی برای مردم کرده اند واقعا جای تامل و برسی بیشتری دارد طرح این گونه سوالات هدف دار، البته همانطور که همه می دانند اینها به خاطر لجبازی برخی افراد افراد است که دیگران را مجاب میکنند مقابله به مثل انجام دهند .
  آقایان عزیز، مسئولین محترم آیا فکر میکنید تریبون مسجد جامع فرخی در حال حاضر طبق همسو است
  رهنود های رهبر معظم انقلاب یا در حال زاویه گرفتن و تخریب شخصیت ها و نخب های سیاسی که توانستند صلاحیت خود را از شورای نگهبان بگیرند و نامزد انتخابات شوند است.
  چرا به افراد حتاک اجازه میدهید هر توهینی به این بزرگواران انجام دهند چرا این رویه را سالها در مسجد جامع پیگیری و اصلاح نمی کنید.
  خودتان شاهدید در صدر مجلس و کنارتان دعواهای لفظی به خاطر این موضوع پیش آمده و بیم آن میرفت که مشاجره لفظی به زد و خورد تبدیل شود و آبروریزی آن تا سالها لکه ننگی برای شهر به ارمغان آورد .
  و نکته آخر در شب های قبل و حتی سال های قبل نیز مشاهده شده یک نفر از بیرون تعداد زیادی سوال طرح میکند و مخفیانه به بچه ها یا شخصی میدهد که سوالات رو به مجری برسانند و مجری مجبور است به رسم امانتداری همه سوالات که همه جور بی احترامی گاها به شخص محل و آبادی و فرهنگ شهر میشود را نیز بخوانند برخی سوالات گاها از غرض شخصی بیش نیست و سعی در تخریب اشخاص است آنها رو هم از تریبون مقدس مسجد جامع خوانده میشود.
  آیا حرمت شکنی به افراد به رسم امانتداری جایز است.

  پیشنهاد میشود هویت نویسندگان سوالات باید مشخص باشد یعنی در برگه سوال باید نوشته شود ولی مجری هویت وی رو فاش نکند
  دوم اینکه به هر شخص اجازه طرح یک سوال داده شود نه اینکه یک نفر به خود اجازه بدهد ده ها سوال یا یک نفر ده ها برگه سوال متفاوت به مجری برنامه بدهد و حق دیگر سوال کنندگان ضایع شود یا وقت نامزد و مردم گرفته شود.
  ببینید در بیشتر این مراسما تعداد معدودی هستند که سوال دارند ولی برخی افراد به کنش برخی ستادها واکنش نشون میدهند و سوالات رو طرح میکنند.
  برخی افراد سوالاتی رو جهت تخریب مطرح میکنند و در جلسات خانگی از نامزد میپرسند و نامزد محترم پاسخ میدهد ولی مجدد این افراد سوالات خود رو بعد از هر سخنرانی میپرسند و سعی در تشویش اذهان عمومی دارند البته هویت و هدف اینجور افراد برای همه همشهریان کاملا روشن است. لذا هم از همشهریان و همچنین مسئولین برگزاری این مراسم خواهشمندیم با صحه صدر برنامه رو به طور شایسته مدیریت نمایند و نگذارند افرادی فضا رو غبار آلود کند
  از سوال کنندگان محترم هم عاجزانه خواهشمندیم برای اتحاد و دوری از تفرقه و نفاق از طرح سوالاتی که برای فرهنگ و شعور مردم فهیم شهر لطمه میزند خودداری نمایند و در جوی آرام و با منطق و در جلساتی که مخصوص پرسش و پاسخ است سوالاتی که برای آینده شهر و آبادی مفید است بپرسند .

  از قوانین مسجد هنگام سخنرانی نامزدها این است که
  فقط چای قند پهلو توزیع شود و هیچگونه شیرینی و خوراکی داده نشود .
  پخش هر گونه پوستر بروشر و سی دی تبلیغاتی در مسجد ممنوع است

  ساعت 21:30 دقیقه جلسه پرسش و پاسخی از طرف ستاد آقای عباسعلی پوبافرانی به مدت یک ساعت در هیئت جوانان سید الشهداء فرخی با حضور تعدادی از جوانان برگزار شد.

  ستادهای خانم آزاد ،پوربافرانی وموسوی نیز ساعت 22 بستند آقای حسنی هم ساعت 30 دقیقه بامداد کریمی و فردین هم ساعت 1:30 دقیقه بامداد سه شنبه بسته شد.
  چقدر نوشتم ولی حس اینکه مرور کنم چی نوشتم رو ندارم فرصتی بود صبح متن را ویرایش میکنم فعلا شبتون عسل
  یا علی دوستان

  دسته بندی : تبلیغات در سایت فروی نیوز , اخبار هیئت ها و مساجد فرخی ها , پرسش و پاسخ , دکتر کریمی , سیاسی ,  » شاهکار مولانا در تقسیم بندی انسانها​​​ ( یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 )
  » ای بزرگ اخر بجنبان ریش را... ( چهارشنبه 16 فروردین 1396 )
  » خبر خیلی مهم tanz ( پنجشنبه 10 فروردین 1396 )
  » ۱۲ نفر نامزد انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی سال ۹۶ شدند ( دوشنبه 7 فروردین 1396 )
  » شعر ناروَز (نوروز) ( شنبه 5 فروردین 1396 )
  » نوروز ۹۶ مبارک باد ( سه شنبه 1 فروردین 1396 )
  » انالله وانا الیه راجعون ( شنبه 20 آذر 1395 )
  » متنى از جنس طلا ( سه شنبه 4 آبان 1395 )
  » همایش شیر خوارگان حسینی شهر فرخی ( شنبه 17 مهر 1395 )
  » جلسه برنامه ریزی سوگواری مسجد امام جعفر صادق ع فرخی ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » مجهز شدن پیرمردهای صف اول مسجد جامع به گوشی اندروید و تلگرام ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » مراسم استقبال از کاروان پیاده مشهد تا کربلای انصارالحسین ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » برنامه عزاداری و سوگواری محرم1395 هیئت قمر بنی هاشم ع فرخی ( پنجشنبه 8 مهر 1395 )
  » دیدار بسیجیان شهر فرخی به مناسبت هفته دفاع مقدس ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
  » محرم امسال ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
  » بربال ااندیشه ها ( یکشنبه 4 مهر 1395 )
  » عکس های یادگاری دانش آموزان فرخی ( یکشنبه 4 مهر 1395 )
  » حرف منطق ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » گرامیداشت هفته دفاع مقدس ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » تبریک آغازسال تحصیلی ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » فروی نیوز مجدد فعال شد ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » حاجیه صغری کاظمی مسافر دیار باقی شد ( شنبه 13 شهریور 1395 )
  » اسماعیل عنایت رئیس جدید شورای اسلامی فرخی شد ( یکشنبه 7 شهریور 1395 )
  » ​یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی فرخی خوروبیابانک ( یکشنبه 31 مرداد 1395 )
  » گزارش تصویری مراسم افتتاح آب شیرین کن فرخی ( پنجشنبه 28 مرداد 1395 )
  » انا لله و انا الیه رالجعون ( چهارشنبه 20 مرداد 1395 )
  » حکایت پادشاه و وزیر عاقل ( سه شنبه 19 مرداد 1395 )
  » حکایت زیبا از اثرات قرآن خواندن ( دوشنبه 18 مرداد 1395 )
  » فصل خرماپزون رسید "نشان خرما و نیم با در کلوخ ها و خوشه ها " ( یکشنبه 17 مرداد 1395 )
  » مراسم سنتی ساعت خوش کردن فرخی +45 عکس ( یکشنبه 17 مرداد 1395 )
  موضوعات
  » محرم 95 (4)
  » رمضان 95 (15)
  » آیت مداری (11)
  » خبر های قرآنی (42)
  » نظرات شما (8)
  » خبرنگاران افتخاری فروی نیوز (19)
  » زوم کن ولی حساس نشو... (24)
  » گلزار شهدای شهر فرخی (158)
  » محرم 94 (53)
  » محرم 93 (104)
  » محرم 92 (99)
  » محرم 91 (80)
  » مـــحرم 90 (9)
  » رمضان 94 (60)
  » رمضان 93 (36)
  » مسابقه (1)
  » مناسبتها (303)
  » دانستنیها (42)
  » خبر ورزشی (43)
  » پیام های مدیر فروی نیوز (201)
  » تبلیغات در سایت فروی نیوز (119)
  » پند ها و زندگینامه علمای بزرگ (16)
  » عکسها و خاطرات سفرها مدیر (82)
  » اخبار هیئت ها و مساجد فرخی ها (547)
  » نرم افزار ها فروی نیوز (70)
  » کلیپ ها فروی نیوز (380)
  » پرسش و پاسخ (74)
  » اخبار عمومی (164)
  » عکس زیبا (345)
  » اطلاعــیه ها (629)
  » خبرهای شهرستان (185)
  » دکتر کریمی (19)
  » سیاسی (263)
  » سرگرمی (208)
  » تلنگر (127)
  » درخواستها فرخی (97)
  » اس ام اس و اشعار زیبا (56)
  » اسیران خاک و عکسهای قدیمی (202)
  » خبـــــــرهای انتقادی (97)
  » اشعار فرخی (39)
  » فــــروی (310)
  » بدون شرح (262)
  » اخبار روز فرخی (1084)
  » جوک های پـَــ نـَـه پـَــ (3)
  » داستانهای کوتاه و پند آموز (290)
  » بسته های فرهنگی فروی نیوز (706)
  » خطبه هاو تصاویر نماز جمعه فرخی (355)

  لینکدونی

  » خندوانه
  » خیریه امام سجاد علیه السلام
  » اخبار شهرستان خوروبیابانک
  » پایگاه اطلاع رسانی مراجع
  » تارنمای دکتر کریمی
  » خیریه امام سجاد علیه السلام
  » افتاب شهر فروی
  » آپلود عکس
  » نخل های فرخی
  » قلب كویر
  » آپلود آهنگ
  » دست ساخته های چرمی من
  » آپلود عکس
  » سلام بر مهدی موعود
  » نماز پلی به سوی بهشت
  » فیروز بشیری
  » ظهور نزدیک است
  » سید فروی
  » سایت شخصی علی اصغر آخوندی
  » کتابخانه دیجیتال نور
  » مدیون شهداءشلمچه -ترابی
  » هیئت جوانان سائلین الزهرا فرخی
  » فروی ناب
  » محرم فرخی
  » ( سرو قامتان )
  » پایگاه اطلاع رسانی ستاد نماز جمعه شهر فرخی
  » اوقات شرعی به افق شهر فرخی
  » ای کــــــــلـــــــــــک2
  » وب سایت شخصی مصطفی غلامرضایی
  » بی بی سی فروی
  » روستای امامیه شهرستان نكاء
  » کلاس اول من
  » دوست خدا
  » خَوَرِ فروی
  » صندوق امام سجاد ع
  » سرای دانش پژوهان پردیس الزهرا سمنان
  » سیدابوالقاسم نبوی
  » سیدابوالقاسم نبوی
  » خبر فروی
  » حق پیشگان عدالت
  » حق پیشگان عدالت
  » اردیب نیوز
  » فرخی ها
  » نسیم فرخی
  » رنج باند
  » فروی
  » صفای فرخی
  » سایت جندق نیوز ( اخبار و اطلاعات شهر جندق)
  » شهر فرخی
  » صنایع چوب وام دی اف کویر
  » دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی
  » استخدادمی
  » دفتر امام جمعه دامغان سید محمود ترابی
  » فروی با نوای یاران
  » @حوریه های بهشتی@
  » نسیم فرخی(حسین رئیسی)
  » هیئت جوانان بین الحرمین فرخی
  » دوستانه
  » مطالب من
  » شجره ی طیبه ی صالحین
  » اخبار استخدامی کل کشور
  » فقط برای خنده
  » برادران شیخی
  » بروی بنر
  » طراحی انواع بنر
  » farvi2013
  » فقط خنده
  » خنددارجالب
  » شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید
  » دانلود آهنگ
  » دفتر زیارتی و سیاحتی غیاث نایین
  » شاعر لقمانی
  » آسمان همیشه آبی نیست
  » داداش نیما
  » اپ کده سایت محلی اپلود عکس
  » امام حسن مجتبی(ع) کریم آل طه
  » تبادل لینک
  » وارثان روح الله
  » کویر، نگین اصفهان
  » بازی های فروی
  » دانستنیهای قرآن
  » سایت تلسكوپ هابل
  » بزرگترین سایت دانلود در فرخی(رز دانلود)
  » بزرگترین سایت دانلود در فرخی
  » سایت کانون مداحان
  » اوقات شرعی رمضان 92 شهر فرخی
  » مسافـران آخـرت
  » اداره تبلیغات اسلامی
  » پخش زنده شبکه های سیما
  » رسانه فرهنگی وخبری نایین قائم
  » لیست لینک ها
  + ارسال لینک

  آمار بازدید


  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :

  درباره ما


  بسم الله

  کوله بارت بربند
  شاید این چند سحر
  فرصت آخر باشد
  که به مقصد برسیم
  بشناسیم خدا
  و بفهمیم که یک عمر
  چه غافل بودیم
  می شود آسان رفت
  می شود کاری کرد
  که رضا باشد او
  ای سبکبال
  در این راه شگرف
  در دعای سحرت
  در مناجات خدایی شدنت
  هرگز از یاد مبر
  من جا مانده بسی محتاجم...

  در کلبه ما رونق اگر نیست
  صفا هست
  انجا که صفا هست
  در ان نور خدا هست


  کــام مـــا بــا نــام حـیـــدر (ع) بــاز شــد

  دسـت او را بیـن که هستـی ســاز شــد

  یا علی (ع) را فاطمه (س) گفته است و ما

  یا حسین (ع) گفتیم و عشــق آغاز شـد

  @@@@@
  همیشه وقتی که آب میخوریم
  میگوییم سلام بر حسین(ع)

  بیایید وهر وقت که روزه هستیم
  آب میبینیم ونمی خوریم آرام بگوییم:

  یا ابولفضل العباس

  @@@@

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همشهریان و بازدید کنندگان سایت اطلاع رسانی*** فــــروی نیوز ***خواهشمند است جهت بالابردن کیفیت کمی و کیفی سایت با نظرات ارزشمند خود در قسمت «نظرات» ما را در هرچه بهتر نمودن مطالب و محیط سایت یاری فرمائید .

  همچین شما می توانید در قسمت نظرات سوالات و مشكلات خود را مطرح فرمایید تا در اسرع وقت جوابیه از مدیر سایت اخذ و به ایمیل ثبت شده توسط شما ارسال گردد . با تشكر
  hasti643@yahoo.com

  ارتباط مستقیم با سلیمان جلالی مدیر سایت


  09133232633

  09130232633

  03146372633

  03158534633

  تلگرام 09133232633

  ******
  "فروی نیوز بنگر"

  گفتم خبر چه داری؟از شهرو از دیارم

  گفتا توهرچه خواهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم خبر به روزاست؟ با آه وتاب وسوزاست؟

  گفتا به سوز و آهی، فروی نیوز بنگر


  گفتم که خاطراتم ، گم گشته در درونم

  گفتا گذشته خواهی ، فروی نیوز بنگر


  گفتم دراین خبرها ،ماندم سر دوراهی

  گفتا سر دوراهی ،فروی نیوز بنگر


  گفتم کلاغ و لابی، گاهی صفا نبینم ؟

  گفتا به رسم شاهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم! نود ،مجازی ! سقا ،نگار دیدم

  گفتا هرآنچه خواهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم ز یزد وتهران، نایین و هیأتش گو

  گفتا که گاه گاهی ، فروی نیوز بنگر  گفتم خبردراین سایت،هم تازه وبه روزاست؟

  گفتا تو صبحگاهی ،فروی نیوز بنگر


  گفتم که صاحبش کیست؟این کاریک نفرنیست

  گو دارد او سپاهی ،فروی نیوزبنگر!


  گفتاکه اوتک است و،نامش بودسلیمان

  خواهی براین گواهی ،فروی نیوز بنگر


  اینجا"رئیسی"ازحق، خواهد مدد برایت

  با لطف خود الهی ، فروی نیوز بنگر


  شاعر : مجتبی رئیسی 10/7/1391


  ******
  *** سایتک فروی نیوز ***

  *
  خوابکم درزَد زچَشمم چون فیوز

  سَر زَدم بر سایتَک فروی نیوز

  *
  نیمه شب کردم خبرها را رَصد

  دیدم انصافاً خبرها بود به روز

  *
  شعر و تصویر و مطالبها زیاد

  خنده کردم ، هم کشیدم آه وُ سُوز

  *
  ای که دوری از فَضای فرخی

  دل گرفته ، گوشه ای کردی تو غُوز

  *
  گَــــر هوای فرخــی دارد دلت

  پَر بزن بر سایتَک فروی نیوز

  *
  گفتم آخر من ببینم کار کیست

  این همه ذُوق و زٍکاوت شد بُروز

  *دیدم آخر بود سلیمان مجریش

  تا بخواهی اهل حله ، اهل حقه ،اهل دور

  شاعر :حشمت اله رئیسی 1390

  ************
  مدیر فروی نیوز وابسته به هیچ گروه و شخصی نیست و کاملا مستقل و مردمی انجام وظیفه میکند .و تمام هزینه های سایت با خود مدیر سایت بوده و کوچکترین هزینه ای از کسی دریافت نشده است

  ****  حرف دل مدیر:
  قلمم خودنویس است. با خودنویس رفاقت کرده ام برای تیزی و براقی اش. خون سیاهش را هم بگذارید به حساب رویم. اما دلخوشم که فریادم را در این وانفسای عالم با سکوت قلم می زنم و دست مریزادی به آن. و در این میان اگرفکرت، بکر نباشد می فهمی چرا حضرت باری فرموده: ن والقلم و ما یسطرون.


  ولا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلا بِالله العَلُیِ العظیم
  توکّلتُ عَلَی الحَیّ الّذی لایَموت
  یا علی التماس دعا


  کسی که همیشه سعی میکنه

  بقیه رو شاد کنه...

  بیشتر از همه تنهاست...!!!

  اون رو تنها نذارید!

  چون هیچوقت به شما نمیگه که بهتون نیاز داره...

  (خیلی وقتها , خیلی زود دیر میشه)


  آگهی: رمز تولید بیشتر=فروش بیشتر

  آگهی خود رو به فروی نیوز بسپارید

  هدف مدیر سایت از جذب آگهی در فروی نیوز ، درخواست دوستان صمیمی و خیر خواه و در راستای توسعه کمی و کیفی سایت فروی نیوز و جبران بخشی از هزینه ها اقدام به پذیرش آگهی خواهم نمود . دوستان برای جذب آگهی فروی نیوز را یاری نماید.


  عجب سایتی درست کرده جلالی
  چه زیبا و چه پرمطلب چه عالی
  درونش محتوا دارد فراوان
  به زیبایی بیان کرده همه آن
  شعر از محمد علی

  تمام آنچه در این وبلاگ می گویم:
  اوّل حمد خدای قهّار کنم‌
  دوّم نعت احمد مختار کنم‌
  سوّم وصف حیدر کرّار کنم‌
  چارم هجو مردم پَروار کنم‌

  خدایا...!
  یاریم کن نگاهم...در افق این فضای مجازی...جز برای تو...نبیند
  و انگشتانم...جز برای تو...کلیدی را نفشرند...
  سلام دوستان عزیز هم وبلاگی.
  انشالله بتونم چیزایی و تو وبلاگم بذارم
  که اگه لیاقت پیدا کردم و امام زمانم اومد سر زد
  به وبلاگم،شرمندشون نباشم...
  فرض محال که محال نیست...
  مگه امام زمان نمیگه من مثل خورشید پشت ابرم...
  پس الان دارن میبینن من چی مینویسم و شما چی مینویسی...
  در پناه حق...

  دل مرده ام، قبول ... ای مسیح من!

  یک جمعه هم زیارت اهل قبور کن...

  العجل ...
  ایجاد کننده وبلاگ : سلیمان جلالی

  فروی نیوز